Polska, trojak, 1766

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1766

Polska, trojak, 1766

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:32:00
146015
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1766, Kraków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brązowozielonkawa patyna
Literatura: Iger K.66.1.a (R1), Plage-miedź 203, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 419

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  380 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  240 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł
11)  170 zł
12)  170 zł
13)  160 zł
14)  95 zł
15)  80 zł