Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1620

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 22:17:00
145850
Opis: Niderlandy - Overijssel, talar (rijksdaalder), 1620
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mennicze pęknięcie krążka, patyna
Literatura: Dav. 4832, Delmonte 948, Verk. 138.1, Purmer Ov44

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 291

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  290 zł
4)  270 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł