Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1621

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 22:04:20
145417
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1621, Królewiec, końcówka napisu BRAN, rozetki na początku i końcu napisu otokowego, data na awersie pod popiersiem księcia, znak mennicy na końcu napisu na rewersie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Shatalin GW21-18, Slg. Marienburg 1391 - podobny

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 185

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  160 zł
6)  150 zł