Polska, 3 grosze z miedzi krajowej, 1827 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:37:00
145840
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze z miedzi krajowej, 1827 IB, Warszawa, z napisem Z MIEDZI KRAIOWEY
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: skorodowany rewers, zielona patyna
Literatura: Bitkin 1027, Iger KK.27.1.a, Plage 165

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 202

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  55 zł
5)  42 zł
6)  36 zł