Polska, trzeciak koronny, po 1407 r.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:18:00
146050
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, trzeciak koronny, po 1407 r., Podwójny krzyż w tarczy, nad nią litera W, MONE WLADISLAI / Orzeł, REGIS POLONIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.72, patyna, bardzo ładny jak na ten typ monety
Literatura: Gum.H. 414, Gum.P. 517, Frynas P.16.2/5, Kop. 353 (R1), Kubiak 81

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 632

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  180 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł