Polska, puło ruskie

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:16:20
146052
Opis: Polska - Ludwik I Andegaweński 1370-1382, puło ruskie, Ukoronowana litera L w rozecie / Ukoronowana litera L w rozecie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 0.74 g, zielona patyna, bardzo rzadka odmiana z literą po obu stronach
Literatura: Gum.H. 378, Gum.P. 487, Huszár 562 var., Kop. 3062 (R6), Крижанівський 6в

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 218

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  230 zł
4)  195 zł
5)  180 zł
6)  150 zł