Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 04-09-2017 18:00
Zakończenie: 14-09-2017 21:02:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:02:40
145570
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328, Krzyż grecki, w dwóch sąsiadujących kątach półksiężyce
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.21 g, zielona patyna
Literatura: BRP Prusy T9

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 87