Śląsk, halerz, 2. połowa XV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:00:40
146049
Opis: Śląsk - Księstwo Ziębickie (Książ) - nieznany władca z 2. poł. XV w., halerz, 2. połowa XV w., Ziębice, Gotycka litera M, po bokach dwie gwiazdki / Orzeł na wprost z głową w lewo w tarczy, powyżej litera M, po bokach gwiazdki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.21 g, patyna
Literatura: Fbg. 385, Kop. 8910

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 240

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  44 zł