Pomorze Wschodnie, brakteat, przed 1277

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:59:20
144501
Opis: Pomorze Wschodnie - Sambor II Tczewski 1233-1278, brakteat, przed 1277, Tczew?, Gryf kroczący w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.20 g, patyna
Literatura: Frynas P.Pom.4.2 (R), Kop. 210 (R6), Dbg-P. 55

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 250

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł