Cesarstwo Rzymskie, follis, 311

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:53:40
145829
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, 311, Nicomedia, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP C VAL LICIN LICINIVS P F AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię z wieńcem oraz berło, u jego stóp orzeł z wieńcem w dziobie, IOVI CONSERVATORI AVGG, po prawej A, w odcinku SMHT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.21 g, zielona patyna
Literatura: RIC 69a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 155

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  38 zł
4)  36 zł