Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 246-247

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:51:20
145821
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Filip I Arab 244-249, tetradrachma bilonowa, 246-247, Aw: Popiersie cesarza w prawo, Α Κ Μ ΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟC ΕΥCΕΒ; Rw: Dikaiosyne siedząca na tronie w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości, w polu data LΔ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 13.12 g, patyna
Literatura: Förschner -, Emmett 3478

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 215

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł
4)  90 zł
5)  80 zł