Grecja i posthellenistyczne, dwudenar, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:43:40
145818
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Inintimajos 234-238, dwudenar, bez daty, Aw: Popiersia króla oraz bogini Afrodyty zwrócone ku sobie, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΙΝΙΝΘΙΝΗΥΟΥ; Rw: Afrodyta siedząca w lewo, trzymająca paterę, przed nią litera Β, po prawej gwiazda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 7.28 g, zielona patyna
Literatura: Stanisławski 627, MacDonald 599

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 186

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł