Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 340-325 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:40:00
145806
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tauryda - Pantikapea, brąz, ok. 340-325 pne, Aw: Głowa brodatego satyra w lewo; Rw: Łuk,strzała i ΠΑΝΤΙ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 10.54 g, bardzo ładnie zachowany, zielona patyna
Literatura: MacDonald 59, Anokhin 1022, Sear -

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 282

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  280 zł
6)  195 zł