Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 320-310 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:39:00
145817
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz, ok. 320-310 pne, Aw: Głowa Borystenesa (uosobienia rzeki Dniepr) w lewo; Rw: Topór i kołczan z łukiem, z prawej ΟΛΒΙΟ, z lewej ΙΚ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 10.19 g, zielona patyna
Literatura: Anokhin 143, SNG BM Black Sea 467

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 201

1)  110 zł
2)  110 zł
3)  90 zł