Grecja i posthellenistyczne, aes grave, IV w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:38:40
145810
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, aes grave, IV w. pne, Aw: Głowa Gorgony na wprost; Rw: Orzeł trzymający w szponach delifina, lecący w lewo
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz 34 mm, 18.42 g
Literatura: SNG BM 398, Anokhin 26

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 164

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  110 zł
4)  90 zł