Republika Rzymska, denar, 81 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:48:40
142044
Opis: Republika Rzymska - Q. Caecilius Metellus Pius 81 pne, denar, 81 pne, mennica w północnych Włoszech, Aw: Głowa Pietas w prawo, po prawej stojący bocian; Rw: W wieńcu laurowym dzban i lituus, w odcinku IMPER
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.91 g, ładnie zachowane, subtelna patyna
Literatura: Crawford 374/2

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 144

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  860 zł
4)  780 zł