Republika Rzymska, denar, 140 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:45:20
142035
Opis: Republika Rzymska - C. Valerius Flaccus 140 pne, denar, 140 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, po lewej znak menniczy X; Rw: Wiktoria w bidze w prawo, u dołu C. VALE, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.45 g, patyna
Literatura: Crawford 228/2

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 156

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  490 zł