Republika Rzymska, denar, 148 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:45:00
142034
Opis: Republika Rzymska - Q. Marcius Libo 148 pne, denar, 148 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, po lewej LIBO, z prawej znak menniczy X; Rw: Dwaj Dioskurowie na koniach w prawo, u dołu Q MARC, w odcinku ROMA
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.81 g, patyna
Literatura: Crawford 215/1

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 264

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  600 zł