Niemcy, 4 fenigi, 1932 J

Niemcy, 4 fenigi, 1932 J

Niemcy, 4 fenigi, 1932 J

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:49:40
144727
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 4 fenigi, 1932 J, Hamburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Jaeger 315

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 490

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł
4)  42 zł
5)  36 zł