Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:39:00
144646
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1563, Wilno, monogram bez prążków, końcówki napisów L / LI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna
Literatura: Kop. 3306, Iger V.63.1.l (R), Ivanauskas 9SA36-7

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 35
Ilość odsłon: 514

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  720 zł
4)  620 zł
5)  580 zł
6)  500 zł
7)  470 zł
8)  420 zł
9)  310 zł
10)  290 zł
11)  270 zł
12)  260 zł
13)  250 zł
14)  240 zł