Niderlandy, 1 gulden, 1698

Niderlandy, 1 gulden, 1698

Niderlandy, 1 gulden, 1698

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:46:40
144410
Opis: Niderlandy - Deventer, 1 gulden, 1698
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: wyjęty z oprawy, patyna
Literatura: Delmonte 1185, Verk. 152.4, Purmer De38

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 247

1)  125 zł
2)  110 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł