Polska, talar, 1783 EB

Polska, talar, 1783 EB

Polska, talar, 1783 EB

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:03:00
144626
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1783 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.64 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 1620, Plage 404, Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 737

1)  3 300 zł
2)  3 300 zł
3)  3 100 zł
4)  3 000 zł
5)  2 800 zł
6)  2 500 zł
7)  2 400 zł
8)  2 300 zł
9)  1 800 zł