Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:45:20
144749
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, wariant z bardzo rzadką końcówką napisu PRVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity lekko niecentrycznie, ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD24-57 (R4)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 216

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  470 zł
5)  280 zł