Cesarstwo Rzymskie, denar, 219

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:18:40
144720
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal 218-222, denar, 219, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP ANTONINVS AVG, Rw: Stojąca w lewo Providentia wsparta na kolumnie, trzymająca róg obfitości i laskę nad globem PM TR P II COS II P P
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ciemna patyna
Literatura: RIC 23

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 72

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  75 zł