Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:33:40
141659
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, 1138-1146, Rycerz z mieczem nad jeńcem / Orzeł chwytający w locie zająca
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Frynas P.7.6, Kop. 53 (R2), Str. 43, Such. XI/XII w. typ XVIII

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 313

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  520 zł