Pomorze Zachodnie, szeląg, bez daty (XIV/XV w.)

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:32:40
141385
Opis: Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, szeląg, bez daty (XIV/XV w.)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.69 g
Literatura: Dbg. 273

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 76

1)  125 zł
2)  120 zł