Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:39:40
140451
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1585, Olkusz, wariant z literami N-H przy Orle i Pogoni
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.85.3.a (R1)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 164

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  230 zł
4)  185 zł