Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:07:40
139859
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 136

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  60 zł
10)  48 zł