Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 31-07-2017 18:00
Zakończenie: 10-08-2017 20:30 ÷ 22:53
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Rosja, 2 kopiejki, 1822 KM AM
Rosja, 2 kopiejki, 1822 KM AM
144082
II/II+

145 zł

szac. 100 zł

349 wyświetleń

6 zakończona
Polska, ort, 1652 MW
Polska, ort, 1652 MW
144081
III

460 zł

szac. 400 zł

858 wyświetleń

10 zakończona
Rosja, rubel, 1877
Rosja, rubel, 1877
144078
III

270 zł

szac. 200 zł

497 wyświetleń

4 zakończona
Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ
Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ
144077
III+

470 zł

szac. 300 zł

778 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1838
Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1838
144076
po 5. gałązce laurowej 3 jagódki
III+

440 zł

szac. 250 zł

403 wyświetleń

11 zakończona
Watykan (Państwo Kościelne), 2.000 lirów, 2001
Watykan (Państwo Kościelne), 2.000 lirów, 2001
144075
I

100 zł

szac. 150 zł

318 wyświetleń

3 zakończona
Czechosłowacja, medal z Janem Pawłem II z wizyty w Bratysławie w 1990 r
Czechosłowacja, medal z Janem Pawłem II z wizyty w Bratysławie w 1990 r
144074
sygnatura D. Zocek, Aw: Głowa papieża w lewo i napis IOAN...
I

140 zł

szac. 150 zł

594 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal z Janem Pawłem II z wizyty w 1979 r Oświęcimu
Polska, medal z Janem Pawłem II z wizyty w 1979 r Oświęcimu
144073
Aw: Głowa papieża w prawo i napis JOANNES PAULUS II 2-10-...
I-

70 zł

szac. 80 zł

1000 wyświetleń

4 zakończona
Indie, zestaw 19 monet Indii i 1/4 centa Cejlon
Indie, zestaw 19 monet Indii i 1/4 centa Cejlon
144072
I/II

start 120 zł

150 wyświetleń

0 zakończona
Europa - różne, zestaw monet różnych krajów m. in.: głównie Francji, Monako, Szwajcarii, W..
Europa - różne, zestaw monet różnych krajów m. in.: głównie Francji, Monako, Szwajcarii, W..
144071
zestaw monet różnych krajów m. in.: głównie Francji, Mona...
I/II

start 90 zł

187 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.