Rosja, rubel, 1880

Rosja, rubel, 1880

Rosja, rubel, 1880

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:31:40
144304
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1880, seria А/Ѣ 308958
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: złamania, zabrudzenia, naddarcia, ubytki papieru
Literatura: Muradyan 1.10.7

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 31
Ilość odsłon: 125

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  48 zł