Polska, 1 złoty

Polska, 1 złoty

Polska, 1 złoty

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:27:20
203924
Opis: Polska - Suwałki - Spółdzielnia 41 Pułku Piechoty, 1 złoty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, patyna
Literatura: Bartoszewicki 41.5 (R7b)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 149

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł