Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:21:40
203639
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 108

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł