Polska, 1 1/2 rubla, 1836 MW

Polska, 1 1/2 rubla, 1836 MW

Polska, 1 1/2 rubla, 1836 MW

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:17:20
144036
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla, 1836 MW, Warszawa, małe cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1132, Plage 325

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 255

1)  680 zł
2)  680 zł
3)  560 zł
4)  500 zł
5)  470 zł
6)  460 zł
7)  450 zł