Polska, 15 krajcarów, 1776 CA

Polska, 15 krajcarów, 1776 CA

Polska, 15 krajcarów, 1776 CA

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:16:00
144086
Opis: Polska - Zabór austriacki - monety oświęcimsko-zatorskie - Maria Teresa 1740-1780, 15 krajcarów, 1776 CA, Wiedeń
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Eypeltauer 235, Herinek 1128, Novotný 140, Plage 3

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 534

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  310 zł
5)  280 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  160 zł