Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:14:20
144032
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754, Lipsk, popiersie średniej wielkości, bez odcięcia naramiennika, obie korony nieżeberkowane
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki wariant popiersia, patyna
Literatura: Kahnt 687 - ale nie notuje takiego popiersia

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 239

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł
4)  185 zł