Polska, kopiejka, 1610-1612

Polska, kopiejka, 1610-1612

Polska, kopiejka, 1610-1612

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:08:40
144030
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - jako car Rosji, kopiejka, 1610-1612, Moskwa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Клещинов 315-320, Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 234

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł