Polska, podwójny tournois, bez daty

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:04:20
144029
Opis: Polska - Henryk Walezy 1573-1575-1589, podwójny tournois, bez daty, Paryż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, zielonkawa patyna
Literatura: Duplessy 1152

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 226

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł