Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 289-290 (5 rok panowania)

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:59:20
144041
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Maksymian Herkuleus 286-305, tetradrachma bilonowa, 289-290 (5 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, Α Κ M A OVA ΜΑΞΙΜ...; Rw: Dikaiosyne stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg, po bokach L-Δ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 7.57 g, zielona patyna
Literatura: Emmett 4103, Förschner 1312

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 268

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  60 zł