Grecja i posthellenistyczne, sestercja, 93-123

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:56:20
144052
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Sauromates I 93-123, sestercja, 93-123, Aw: Popiersie króla w prawo, ΒΑCΙΛΕωC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ; Rw: Tarcza, za nią jeździec, po bokach topór i miecz, u dołu MH
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, zielona patyna, rzadka
Literatura: Stanisławski 233, SNG Cop. 44

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 269

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  210 zł
4)  180 zł