Wielka Brytania, 50 funtów, 18.04.1938

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:46:20
143807
Opis: Wielka Brytania - Bank of England, 50 funtów, 18.04.1938, seria 62 N, numeracja 78372, podpis kasjera Peppiatt, niemieckie fałszerstwo wykonane w czasie II Wojny Światowej w ramach Operacji Bernhard
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: liczna złamania i ubytki papieru
Literatura: Campbell 4068b

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 176

1)  80 zł
2)  75 zł