Rosja, rubel, 1882

Rosja, rubel, 1882

Rosja, rubel, 1882

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:32:20
144308
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1882, seria А/С 231463
Stan zachowania: IV-, About Fine
Dodatkowe informacje: złamania, zabrudzenia, małe ubytki papieru
Literatura: Muradyan 1.10.8

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 124

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  330 zł
4)  240 zł
5)  150 zł
6)  95 zł
7)  85 zł