Polska, 5 złotych, 1936
Polska, 5 złotych, 1936
Cena wylicytowana: 100 zł
203630
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna na awersie |
Parchimowicz 119 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 128
1) 100 zł
2) 100 zł
3) 85 zł
4) 85 zł
5) 70 zł
6) 50 zł
min |