Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:56:40
143976
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, drobne zacięcie na obrzeżu widoczne pomiędzy godziną 2 a 3
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 706

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 450 zł
4)  1 400 zł
5)  1 350 zł
6)  1 300 zł
7)  1 100 zł
8)  1 050 zł
9)  980 zł
10)  940 zł
11)  860 zł
12)  660 zł
13)  620 zł