Polska, dienieżka, 1862 BM

Polska, dienieżka, 1862 BM

Polska, dienieżka, 1862 BM

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 22:05:00
143975
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, dienieżka, 1862 BM, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 493, Brekke 54, Plage 528

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 737

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł
4)  30 zł