Polska, kopiejka, 1859 BM

Polska, kopiejka, 1859 BM

Polska, kopiejka, 1859 BM

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 22:04:20
143973
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, kopiejka, 1859 BM, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 478, Brekke 90, Plage 504

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 242

1)  38 zł
2)  36 zł