Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1837 MW

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 22:03:20
143956
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1837 MW, Warszawa, wąska tarcza ze św. Jerzym
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 408, Bitkin 1170

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 116

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł