Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 M-W

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 22:02:40
143892
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 M-W, Warszawa, bez jagódki i żołędzia przy wstęgach
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1263, Berezowski 2 zł, Plage 397

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 249

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  500 zł
5)  450 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  270 zł
9)  240 zł