Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1835 MW

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 22:01:20
143959
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1835 MW, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1152, Plage 372

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 382

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  90 zł