Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 MW

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:58:20
143968
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 MW, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1131 (R), Plage 320, Berezowski 15 zł

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 397

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  470 zł
4)  460 zł
5)  450 zł
6)  440 zł
7)  420 zł