Polska, 1 złoty, 1835
Polska, 1 złoty, 1835
Cena wylicytowana: 400 zł
143979
Opis: |
Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 1 złoty, 1835, Wiedeń |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Bitkin 1, Plage 294 |
Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 343
1) 400 zł
2) 390 zł
3) 350 zł
4) 290 zł
5) 270 zł
6) 250 zł
7) 240 zł
min |