Polska, 1 złoty, 1835

Polska, 1 złoty, 1835

Polska, 1 złoty, 1835

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:57:40
143979
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 1 złoty, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1, Plage 294

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 343

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  290 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  240 zł